مدیر جوان
حقوق مدیر دیجیتال مارکتینگ

درآمد و حقوق مدیر دیجیتال مارکتینگ چقدر است؟

در حالت کلی می توانیم کار خود را در دنیای حقیقی پیش ببریم  یا در دنیای مجازی. قبل از اینکه وارد دنیای مجازی شویم در دنیای حقیقی سیر می کردیم و بیشتر مشاغل در دنیای حقیقی با حضور فیزیکی فرد ممکن بود ولی امروزه با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کارها در دنیای مجازی بدون حضور فیزیکی فرد انجام می شود. و از آنجایی که افزایش کسب و کارهای اینترنتی رابطه مستقیمی با افزایش فرصت های شغلی دیجیتال مارکتینگ دارد، نه تنها بازار رونق خود را از دست نمی دهد بلکه بیش از پیش ترقی خواهد کرد. ما در این مقاله  قصد داریم راجب میزان درآمد و حقوق  مدیر دیجیتال مارکتینگ، اطلاعاتی را به آگاهی شما برسانیم.

درآمد افراد در حوزه دیجیتال مارکتینگ

در حالت کلی میتوان فعالیت های حوزه دیجیتال مارکتینگ را به سه سطح تقسیم کرد:

  1. استخدام مدیر دیجیتال مارکتینگ
  2. استخدام متخصص دیجیتال مارکتینگ
  3. استخدام کارآموز بازاریابی دیجیتال

شما وقتی به منظور کسب درآمد رزومه ی خود را برای شرکتی ارسال می کنید. آنها با توجه به مهارت و توانایی شما تصمیم می گیرند ک شما در کدام سطح از دیجیتال مارکتینگ می توانید فعالیت خود را آغاز کنید. همچنین درآمد هر فرد در حوزه دیجیتال مارکتینگ بستگی به توانایی و کیفیت انجام کار فرد دارد.

در صورتی که تمایل دارید با وظایف مدیر دیجیتال مارکتینگ آشنا شوید روی لینک زیر کلیک کنید

حقوق کارآموز بازاریابی دیجیتال

استخدام کارآموز دیجیتال مارکتینگ مخصوص کسانی است که علاقه مند به بازاریابی دیجیتال هستند. و قصد دارند به سرعت وارد بازار کار دیجیتال مارکتینگ شوند.شرکت های مختلف مناسب با سیاست های کاری که در این زمینه دارند،حقوق و مزایای مختلفی را برای کارآموزان در نظر می گیرند.به طور میانگین  حقوق یک کارآموز دیجیتال مارکتینگ را می توان از بدون حقوق تا 2.5 میلیون تومان در نظر گرفت. همچنین دوره کارآموزی دیجیتال مارکتینگ علاوه بر یاگیری مهارتهای دیجیتال مارکتینگ زمان مناسبی برای یادگیری مهارتهای در حوزه IT میباشد. پس چه بهتر که از لحظه به لحظه تان در آنجا استفاده کنید و به آگاهی خود بیفزایید.

حقوق متخصص دیجیتال مارکتینگ

حقوق متخصص دیجیتال مارکتینگ علاوه بر داشتن مهارت، به کشوری که درآن اقامت دارند متفاوت است. اما به طور میانگین حقوق یک کارشناس دیجیتال مارکتینگ را می توان بین 4 تا 10 میلیون تومان در نظر گرفت. یک متخصص دیجیتال مارکتینگ کسی است که 4 تا 7 سال تجربه در مشاغل مرتبط با دیجیتال مارکتینگ دارد.

حقوق مدیر دیجیتال مارکتینگ

در حوزه دیجیتال مارکتینگ با بیشتر شدن مهارتهای فرد و بسته به مسئولیت شغلی، درآمد افزایش می یابد. نمیتوان سقفی برای درآمد یک مدیر دیجیتال مارکتینگ در نظر گرفت به این منظور که حتی ممکن است یک مدیر دیجیتال مارکتینگ درآمد  میلیاردی داشته باشد.

درآمد فریلنسر دیجیتال مارکتینگ

مشخص کردن درآمد فردی که به طور انفرادی در حوزه دیجیتال مارکتینگ فعالیت می کند کار چندان راحتی نیست. زیرا هیچ آمار دقیقی برای بررسی درآمد فریلنسرها در بازار کار دیجیتال مارکتینگ وجود ندارد. از طرفی دیگر، میزان درآمد فریلنسرها ارتباط مستقیمی با مهارت، دانش و نمونه کارهایی اجرایی آن ها دارد. درآمد یک فریلنسر حرفه ای حتی ممکن است از 100 میلیون تومان هم بیشتر باشد.

برای اطلاعات بیشتر به سایت https://www.salary.com مراجعه فرمایید. 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *